Kalenteri
Huhtikuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
14
1
Harjoitukset:Malmi 1
15:30-17:30
Jää
15.30 paikalle16.00-17.00 jää17.00-17.30 loppuverkka
2
3
Peli:Paloheinä
16:45-19:30
HJK-REDS Red
16.45 oheiset17.45-19.00 peli19.00-19.30 loppuverkka
Harjoitukset:Malmi 2
16:00-18:30
Jää
16.00 oheiset17.00-18.00 jää18.00-18.30 loppuverkka
4
5
6
Harjoitukset:Myllypuro
8:30-10:30
09/10 jää
jää klo 9-10.3009 ja -10 syntyneille REDS 08-joukkueen pelaajille.
7
Harjoitukset:Myllypuro
12:45-14:30
09/10 jää
jää klo 13.15-14.3009 ja -10 syntyneille REDS 08-joukkueen pelaajille.
15
8
Peli:Malmi
17:30-20:00
HIFK-REDS
17.30 alkulämppä18.30-19.30 peli19.30-20.00 loppuverkk
Harjoitukset:Malmi 1
15:30-17:30
Jää
15.30 paikalle16.00-17.00 jää17.00-17.30 loppuverkka
9
Tapahtuma:18:00 Vanhempainilta
Tervetuloa kaikki vanhempainiltaan!Aiheena päättyvä kausi ja oman turn
Peli:Malmi
17:45-20:45
HIFK-REDS
17.45 alkulämppä18.45-20.15 peli20.15-20.45 loppuverkk
Harjoitukset:Myllypuro
16:30-18:00
09/10 jää
jää klo 17-1809 ja -10 syntyneille REDS 08-joukkueen pelaajille.
10
Harjoitukset:Malmi 2
16:00-18:30
Jää
16.00 oheiset17.00-18.00 jää18.00-18.30 loppuverkka
11
12
13
Tapahtuma:9:55 Hopeakiekko-turnaus AA-lohko
1 Veeti VälinenMv'30 Tom LaaksonenMv35 Antonio Mönkkö
Tapahtuma:12:30 Hopeakiekko-turnaus AAA-lohko
1 Veeti Välinen Mv 30 Tom Laaksonen Mv35 Antonio Mönkkönen
Tapahtuma:7:15 Hopeakiekko-turnaus A-lohko
3  Miro Ruumensaari  Mv     Akseli Knuut
14
Tapahtuma:9:55 Hopeakiekko-turnaus AA-lohko
1 Veeti VälinenMv'30 Tom LaaksonenMv35 Antonio Mönkkö
Tapahtuma:12:30 Hopeakiekko-turnaus AAA-lohko
1 Veeti Välinen Mv 30 Tom Laaksonen Mv35 Antonio Mönkkönen
Tapahtuma:7:15 Hopeakiekko-turnaus A-lohko
3  Miro Ruumensaari  Mv     Akseli Knuut
16
15
Harjoitukset:Malmi 1
15:30-17:30
Jää
15.30 paikalle16.00-17.00 jää17.00-17.30 loppuverkka
16
Harjoitukset:Tammisto SuperPark
16:50-18:00
Superpark -treenit
HUOMATKAA ALKAMISAIKA!16.50 Kokoontuminen17.00-18.00 ohe
17
Harjoitukset:Malmi 2
16:00-18:30
Jää
16.00 oheiset17.00-18.00 jää18.00-18.30 loppuverkka
18
19
20
Harjoitukset:Malmi
10:30-13:30
Jää
10:30 alkulämmöt11:30-13:00 jää13:00-13:30 loppuverkka
21
Harjoitukset:Malmi 2
15:00-16:30
Jää
       Paikalle niin että ehtii jäälle ja voi jäädä 07 jä
17
22
Harjoitukset:Malmi 1
15:30-17:30
Jää
15.30 paikalle16.00-17.00 jää17.00-17.30 loppuverkka
23
Harjoitukset:Myllypuro
16:30-18:00
09/10 jää
jää klo 17-1809 ja -10 syntyneille REDS 08-joukkueen pelaajille.
24
Tapahtuma:18:00 Turnaus-palaveri
Oma turnaus on jo muutaman päivän kuluttua. Pidetään hallilla viimeinen palaveri
Harjoitukset:Malmi 2
16:00-18:30
Jää
16.00 oheiset17.00-18.00 jää18.00-18.30 loppuverkka
25
26
27
Tapahtuma:8:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE A-lohko
Mv:3 Miro Ruumensaari 40 Akseli Knuutila
Tapahtuma:7:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE AA-lohko
Mv:1 Veeti Välinen 3 Ekaterina Yarkina35 Antonio Mönkkönen60
Tapahtuma:7:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE AAA-lohko
Mv:1 Veeti Välinen 30 Tom Laaksonen35 Antonio Mönkkönen60 Jes
28
Tapahtuma:8:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE A-lohko
Mv:3 Miro Ruumensaari 40 Akseli Knuutila
Tapahtuma:7:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE AA-lohko
Mv:1 Veeti Välinen 3 Ekaterina Yarkina35 Antonio Mönkkönen60
Tapahtuma:7:00 REDS E2 SPRING CHALLENGE AAA-lohko
Mv:1 Veeti Välinen 30 Tom Laaksonen35 Antonio Mönkkönen60 Jes
18
29
30
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=REDSE2_3308
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita